Lokalita

​​​​​​​Bezprostřední lokalita projektu je pro budoucí obyvatele domů příznivá. Přímo na hranici pozemku se nachází školka a škola, na jižní hranici je přírodní prameniště potoka a z východu už jsou už jen volná příroda, dřeviny a pole. Celkově je lokalita výborně dostupná, občansky vybavená a zdobí ji přírodní krásy vltavského břehu s přístavem a historickým přívozem Klecánky - Roztoky, spojujícím Klecany s levým břehem a Prahou 6.

DOSTUPNOST

Na metro Kobylisy vzdálené 7,5 km jezdí několik příměstských linek, délka cesty je 15 min. Do centra Prahy trvá cesta okolo 20 minut. Spojení mezi pravým a levým břehem Vltavy zajišťuje také jeden z již jmenovaných historických vltavských přívozů. Cyklisté a rekreační sportovci a výletníci mohou využít nově vybudovanou cyklostezku Povltavím. Klecany všem nabízejí možnost příjemného posezení a občerstvení u řeky. 8 km podél vody jsou vzdáleny i Trojská botanická zahrada či Pražská ZOO.

  • Mateřská školka 4 minuty

  • Základní škola   4 minuty

  • Zastávka autobusu 5 minut

  • Obchod potraviny 7 minut

  • Sportovní areál 3 minuty

  • Zdravotní středisko 15 minut

  • Městský úřad 15 minut

O MĚSTĚ KLECANY

Klecany patří do okresu Praha-východ, Středočeský kraj. Žije zde 3.062 obyvatel. Ve městě jsou základní a mateřské školy, včetně Montessori MŠ a také základní umělecká škola. Dále je zde dům s pečovatelskou službou, obchody, restaurace, lékaři, pohotovostní služba, lékárna i veterinární klinika. Podél Vltavy vede nově zbudovaná cyklostezka s příjemným klecanským posezením pro všechny pocestné. Přes ulici se nachází sportovní areál s fotbalovým hřištěm a volným místem pro další aktivity. Areál je připraven k revitalizaci viz: http://www.mu-klecany.cz/UserFiles/file/plany/Sportklub_Klecany.pdf a vybudování dalších sportovišť – tenis, beach volejbal, umělá tráva, in-line dráha, skatepark. Na východní straně lokalita sousedí s místem zvaným mokřad, ze kterého město plánuje v horizontu jednoho až dvou let vybudovat odpočinkovou klidovou zónu viz: http://www.mu-klecany.cz/UserFiles/file/planovani-dokumenty/mokrad/mokrad-studie-klecany.pdf

Mapa okolí

Podívejte se na dostupnost služeb v okolí místa výstavby na mapě.

Odkazy: Obec Klecany, Zajímavosti v okolí, Mapa oblasti
Tato nabídka má pouze informativní charakter, nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Máte-li na základě zveřejněných informací zájem o uzavření smlouvy, prosím kontaktujte nás za účelem zpracování konkrétní obchodní nabídky.
© 2019 Domy Klecany
web by icard.cz