O projektu

Nový projekt 12 rodinných dvojdomů se zahradami vyrůstá v blízkosti Prahy, v jihovýchodní části Klecan - oblíbeného města na břehu Vltavy. ​​​​​​​

Projekt architektonicky čistých domů, každý o dvou samostatných jednotkách s vlastní zahradou, je vzdálen jen 25 minut jízdy autem i MHD až od centra Prahy.

Záměrem projektu je vytvořit příjemné autonomní rodinné bydlení v městě blízko Prahy i krásné přírody povodí Vltavy se skvělou dostupností do metropole. Pozemek projektu je mírně svažitý, jižní, všechny domy mají své zahrady a garáž.

Komornost projektu je vedle kvality stavby a lokality jeho další nespornou předností. Rozprostřené rozmístění domů do trojúhelníku a posunutí vchodů do bytů v ose domu podporuje osobní soukromí obyvatel této nové rezidenční oblasti a liší se od běžné řadové zástavby.

12 DVOJDOMŮ O DVOU SAMOSTATNÝCH JEDNOTKÁCH

Nabízené jednotky, každá v polovině domu, jsou dvoupodlažní, s vlastním vchodem, se zahradou s pergolou a garáží. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přípravou na kuchyni. V patře jsou pak tři ložnice, pracovna a koupelna.

Standardy vybavení jsou kvalitní, budoucí majitelé si mohou ovlivnit výběr interiérových materiálů. Je zde příprava na kuchyni a klimatizační jednotky. V ceně domů je upravená zahrada s dřevěnou pergolou.

Domy jsou zděné, zařízení koupelen od firmy Los Kachlos. Vytápění je plynovým kotlem. V oknech s izolačními trojskly jsou instalovány venkovní žaluzie. Domy jsou zateplené, energetická třída B.​​​

ARCHITEKTURA

Rodinné domy v Klecanech jsou jednoduché moderní stavby, které nabízejí na svou velikost značný prostorový komfort a velkou variabilitu dispozičního řešení. Může je pohodlně obývat velká rodina se třemi dětmi nebo menší rodina s potřebou domácí pracovny. Vždy zajistí dostatek soukromí i pohodlný prostor pro setkávání, ať už v širším kruhu rodiny nebo s přáteli. Obývací pokoje jsou dostatečně dimenzované a umožňují různé varianty zařízení. V exteriéru na obývací pokoje navazují zahradní terasy stíněné dřevěnými pergolami. U pergol je provedená příprava pro elektrickou markýzu.

Konstrukce domů je masivní, tradiční, ale s využitím moderních materiálů a systémů. Obvodové stěny jsou z keramických cihel, které jsou na vnějším povrchu velmi dobře tepelně izolované. Stropy jsou železobetonové a střecha má také nadstandardní tepelnou izolaci. Díky této konstrukci domy výborně odolávají letnímu přehřívání. Tyto materiály zároveň zaručují velkou statickou odolnost, dlouhou životnost a nadstandardní akustické vlastnosti. Stropy jsou dimenzované vždy na celou šířku domu a dispozice uvnitř domu je tak variabilní.

Domy jsou nízkoenergetické, s malými nároky na spotřebu energie a jsou již ve standardním provedení velice komfortně vybavené. Jsou vytápěné moderními plynovými kondenzačními kotli s vysokou účinností. Tyto kotle také ohřívají pomocí velkého zásobníku teplou vodu, což zaručuje komfortní nastavování teploty vody i dostatečnou zásobu, kdykoliv bude potřeba. Žebříky v koupelnách mají elektrické topné patrony pro letní provoz pro celoroční sušení ručníků. Proti letnímu přehřívání jsou na všech oknech domu navíc předokenní rolety s elektrickým pohonem a v obytných místnostech je provedena příprava pro klimatizační jednotky. Všechny rozvody pro klimatizaci jsou tedy již zabudované a stačí připojit bez jakýchkoliv stavebních úprav jednotky dle přání majitele.

Před domy jsou bohatě dimenzovaná odstavná stání a každý dům je vybaven prostornou garáží, ve které bude možné kromě parkování umístit i jízdní kola, zimní pneumatiky, případně malou domácí dílnu.

VIZUALIZACE


Další vizualizace si můžete prohlédnout v naší galerii vizualizací.

Odkazy: Obec Klecany, Zajímavosti v okolí, Mapa oblasti
Tato nabídka má pouze informativní charakter, nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Máte-li na základě zveřejněných informací zájem o uzavření smlouvy, prosím kontaktujte nás za účelem zpracování konkrétní obchodní nabídky.
© 2019 Domy Klecany
web by icard.cz